Уряд розширив проєкт єРобота та запускає нові грантові програми для ветеранів на започаткування або розвиток власного бізнесу

Дата: 12.04.2023 09:19

Обов'язковою умовою надання грантів є створення нових робочих місць!!!

Які суми та хто може отримати?

• 250 тис. гривень - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення одного робочого місця;
  • 500 тис. гривень - для члена сім'ї учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни за умови створення двох робочих місць;
  • 1 млн гривень - для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни, які зареєстровані як ФОП не менше ніж 3 роки, за умови створення чотирьох робочих місць, мінімум 2 з яких займуть ветерани або особи з інвалідністю внаслідок війни.

Важливо!!! Гранти на 500 тис. грн та 1 млн грн. надаватимуться за умови співфінансування: отримувач гранту має вкласти в свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Грантові кошти підприємець може використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, оренду приміщення та транспортних засобів, необхідних для реалізації свого бізнес-проєкту, закупівлю ліцензійного програмного забезпечення, оплату послуг з маркетингу та реклами.

Подача заявки здійснюється через Портал Дія.

Довідки за телефоном: (0382) 65-74-18,   (096)045-60-10.

Телеграм-чат Підтримка ДСЗ Хмельницький.