ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ В «ДІЇ»

Дата: 19.04.2023 16:00

Пенсіонери тепер можуть не носити пенсійне посвідчення із собою. Сьогодні пенсійне посвідчення є доступним для громадян у вигляді цифрового документу у мобільному застосунку “Дія”.

Електронне відображення пенсійного посвідчення з’явилося у тих громадян, хто отримував посвідчення після 2014 року. Пенсійне посвідчення одержувача пенсії за віком підтягується в Дії автоматично, одержувачам інших видів пенсії необхідно завантажувати посвідчення самостійно.

Пенсіонерам, які отримували пенсійні посвідчення у вигляді книжечки, для можливості відображення в Дії слід замінити посвідчення, звернувшись до Пенсійного фонду України online (через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Фонду) або до будь-якого з сервісних центрів Фонду.

ЯК ДОДАТИ ПЕНСІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ У «ДІЮ»

• Для початку необхідно обов’язково оновити застосунок.
  • На головному меню додатка "Дія" прогортати та натиснути на іконку "Додати документ".
  • Знизу екрану знайти меню з опціями-документами, які можна додати. Обрати "Пенсійне Посвідчення".
  • В новому меню відкриється опція "Додати сертифікат", яку потрібно натиснути.

ВАЖЛИВО!

Електронне відображення пенсійного посвідчення має таку ж юридичну силу як і пенсійне посвідчення, отримане в Пенсійному фонді України та підтверджує призначення пенсії.