Оголошення про розроблення містобудівної документації

Дата: 04.05.2023 15:25

ОГОЛОШЕННЯ

Маківська сільська рада інформує, що відповідно рішення тридцятої  (чергової) сесії сільської ради VIII скликання від 28.04.2023 №12-30/2023 «Про розроблення містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) населених пунктів с.Маків, с.Шатава, с.Слобідка Рахнівська, с.Слобідка Залісецька, с.Чечельник, с.Слобідка Балинська, с.Михайлівка, с.Блищанівка Маківської сільської ради» розпочинається реалізація підготовчого етапу розроблення зазначеної у рішенні сесії сільської ради містобудівної документації (з рішенням тридцятої  (чергової) сесії сільської ради VIII скликання від 28.04.2023 №12-30/2023 можна ознайомитися на веб-сайті Маківської сільської ради за посиланням https://makivska-gromada.gov.ua/news/1683195301/.

З календарним планом підготовчих процедур для розробки містобудівної документації «Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) населених пунктів с.Маків, с.Шатава, с.Слобідка Рахнівська, с.Слобідка Залісецька, с.Чечельник, с.Слобідка Балинська, с.Михайлівка, с.Блищанівка Маківської сільської ради» можна ознайомитися на веб-сайті Маківської сільської ради за посиланням https://makivska-gromada.gov.ua/news/1683201440/.

Враховуючи, що генеральний план населеного пункту є одночасно видом містобудівної документації на місцевому рівні та документацією із землеустрою, що регулює містобудівну діяльність в населених пунктах, визначає умови безпеки проживання населення, забезпечення необхідних санітарно-гігієнічних і екологічних вимог, раціональне визначення меж землекористувань, зон житлової, суспільної, промислової забудови, територій, що особливо охороняються, зон різної містобудівної цінності, розміщення місць прикладення праці, розвиток інженерно-транспортної інфраструктури, впорядкування територій, збереження історико-культурної спадщини і антропогенних ландшафтів, просимо долучитись громадських активістів, підприємців, керівників підприємств, установ та організацій, депутатів, жителів населених пунктів: с.Маків, с.Шатава, с.Слобідка Рахнівська, с.Слобідка Залісецька, с.Чечельник, с.Слобідка Балинська, с.Михайлівка, с.Блищанівка Маківської сільської ради, внести свої пропозиції щодо формування переліку та значень індекаторів (напрямки розвитку населеного пункту) для розроблення вищезазначеної містобудівної документації.

Пропозиції приймаються з 08.05.2023 року по 26.05.2023 року протягом 15 робочих днів. Прохання свої пропозиції надсилати за адресою: індекс 32445, с.Маків, вул.Воздвиженська,22, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, Маківська сільська рада або на електронну пошту Маківської сільської ради makivlg@gmail.com, makivorgvid@gmail.com або makarhitektura2023@gmail.com.

За довідковою інформацією необхідно звертатися до відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, земельних відносин та з питань цивільного захисту населення апарату Маківської сільської ради (начальник відділу Олег БЛОНСЬКИЙ), за адресою: індекс 32445, с.Маків, вул.Воздвиженська,22, Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область, Маківська сільська рада, телефон 0974588824.