Дата: 31.05.2023 10:42

Наказом начальника Хмельницької обласної військової адміністрації від 21.11.2022 року No483/2022-н затверджено Програму розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.

Згідно Порядку використання коштів Програми, на 2023 рік з обласного бюджету буде профінансовано чотири напрями.

Для більш детального ознайомлення з вищезазначеними напрямами та їх фінансуванням Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин Хмельницької обласної військової адміністрації організовує нараду.

Запрошуємо зацікавлених осіб, старост, а також фізичних осіб-підприємців, керівників фермерських господарств, які мають в обробітку до 30 га землі сільськогосподарського призначення, взяти участь у даній нараді, яка відбудеться у відеорежимі 01 червня 2023 року о 10 годині в приміщенні сільської ради.