Засідання тридцятої (чергової) сесії Маківської сільської ради

Дата: 31.05.2023 13:39

На останньому засіданні чергової сесії Маківської сільської ради депутати прийняли рішення по питаннях порядку денного пов’язаних з діяльністю територіальної громади.

Зокрема, своїм рішенням депутати уповноважили сільського голову укласти договір купівлі-продажу із переможцем торгів на комплект швидкоспоруджуваних захисних споруд цивільного захисту модульного типу на території дитячого садочка «Сонечко» за адресою: вул. Робітнича 27 А, с.Маків.

Взявши до уваги пропозиції щодо потреб головних розпорядників коштів та враховуючи перевиконання сільського бюджету, депутатами внесені зміни до обсягу доходів та видатків бюджету.

Зокрема, виділили кошти для:

• виготовлення проектно-кошторисної документації та проведення капітального ремонту таких об’єктів комунальної власності:
  • нежитлового приміщення (бібліотека) в с.Шатава по вул.Хмельницьке шосе;
  • покрівлі ЗДО «Сонечко» в с.Маків по вул.Робітнича, 27а;
  • покрівлі приміщення старої школи в с.Маків по вул..Володимирська;
  • приміщення дитячо-юнацької спортивної школи в с.Маків;
  • глядацького залу Маківського будинку культури;
  • частини дороги вулиці Воздвиженської.
  • виготовлення генеральних планів територій населених пунктів Маківської сільської ради, що дасть можливість залучати інвесторів до розвитку громади;
  • придбання додаткового навісного та причіпного обладнання для спецтехніки (трактора), з подальшою передачею комунальному підприємству «Мета», для забезпечення проведення благоустрою населених пунктів громади;
  • оплати праці педагогічних працівників за рахунок коштів місцевого бюджету;
  • виплати премій дітям призерам конкурсів і олімпіад;
  • закупівлі матеріалів для ремонту закладів освіти, придбання спортивного та музичного інвентаря, проведення робіт по благоустрою населених пунктів громади.

Крім цього, під час засідання сесії депутати заслухали звіти старост про проведену роботу за 2022 рік та розглянули звернення громадян.