Поліцейський офіцер громади

Дата: 22.08.2023 16:49

22 серпня до обов’язків приступив поліцейський офіцер громади, капітан поліції Сергій СЕРГІЙЧУК.
За підтримки органів місцевого самоврядування, поліцейський офіцер громади отримав облаштоване службове приміщення та робоче місце.
Поліцейська станція знаходиться за адресою село Маків, вулиця Воздвиженська.26 (приміщення Маківського будинку культури). Робочий день офіцера триває з 09.00 до 18.00 години, але в позаробочий час Сергій також завжди на зв’язку і готовий допомогти мешканцям.
Прийом громадян, розгляд їх звернень, виїзд на виклики, а також робота з документацією – це те, чим займається поліцейський протягом дня.
Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. До того, як Сергійчук Сергій став поліцейським офіцером громади, він  був дільничним поліцейським, працював в кримінальній поліції тож добре знає мешканців, володіє проблематикою громади і орієнтується на місцевості.
До основних службових обов’язків Сергія входить:
орієнтована на потреби громади поліцейська діяльність, метою якої є попередження поширених на території громади правопорушень;
реалізація спільно із громадою проєктів з підвищення публічної безпеки (взаємодія із службою у справах дітей та профілактика злочинів серед неповнолітніх, протидія домашньому насильству, популяризація здорового способу життя, допомога уразливим категоріям населення тощо);
здійснення провадження у справах про адміністративні правопорушення, прийняття рішень про застосування адміністративних стягнень (робота з інспекцією з благоустрою, співпраця з підприємцями торговельної мережі і закладів громадського харчування);
проведення перевірки за зверненнями громадян та вжиття необхідних заходів.
У випадку необхідності, зв’язатися з Сергієм СЕРГІЙЧУКОМ можна по телефону: 0976981558.