Відповідальність за спалювання сухої трави та листя

Дата: 28.08.2023 09:39

Останнім часом почастішали випадки випалювання населенням залишків сухої рослинності.

З метою запобігання та протидії масовим пожежам у осінній період, доводимо до відома населення та керівників підприємств, що проводять діяльність на території Маківської територіальної громади, інформацію стосовно дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах, недопущення спалювання стерні, сухої трави та інших залишків.

Також нагадуємо про відповідальність громадян та посадових осіб за порушення правил пожежної безпеки.

За спалювання сухої трави та листя передбачений штраф від 3060 до 6120 грн для громадян, від 15300 грн до 21420 грн на посадових осіб.

За ті самі дії, вчинені в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, доведеться заплатити від 6120 до 12 240 гривень.