A A A K K K
для людей із порушенням зору
Маківська сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв інформує про додатковий набір студентів на 2023/2024 навчальний рік.

Дата: 18.09.2023 10:35
Кількість переглядів: 153

Фото без описуКультура та мистецтво завжди були важливою складовою суспільства.

Ми мріємо про міцну та сильну державу, про сприйняття нас українців, як нації мудрих, мужніх, ідейних, ментально та духовно багатих людей. Тож роль фахівців галузі культури на сучасному етапі надзвичайно важлива, вимагає значних знань, умінь та навичок щодо організації культурно- мистецької діяльності Наш заклад освіти за роки існування підготував понад 8 тисяч фахівців.
Серед них - народні артисти України, заслужені артисти України, заслужені діячі мистецтв України та заслужені працівники культури України. Усі вони понесли у світ знання і вміння про звичаї, традиції, народну творчість - духовне багатство нашого роду.
Кам’янець-Подільський фаховий коледж культури і мистецтв - єдиний заклад в області, який готує фахівців в галузі культури. В Хмельницькій області чи не в кожній бібліотеці, школі мистецтв, клубі, театрі, Будинку культури працюють випускники коледжу. Частина з них продовжують своє навчання за обраною спеціальністю у закладах вищої освіти.
Освітню діяльність, пов'язану з- наданням освіти на рівні фахового молодшого бакалавра, коледж веде за денною формою навчання на основі базової загальної середньої освіти і повної загальної середньої освіти та за заочною формою навчання на основі повної загальної середньої освіти.
В коледжі здійснюється підготовка із спеціальностей: Менеджмент соціокультурної діяльності: - пісенне мистецтво; - народне інструментальне мистецтво (духові та народні інструменти); - кіно-, фото-, відеосправа; - видовищно-театралізовані заходи.
Хореографія.
Музичне мистецтво.
Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація.
Інформаційна, бібліотечна та архівна справа.
Додатковий набір студентів проводиться на контрактну форму навчання, проте інформуємо про наявність одного вакантного місця за державним замовленням на спеціальність «Музичне мистецтво».
Прийом документів на денну та заочну форму навчання триватиме до 30 листопада 2023 року.
Вступники подають заяви в електронній формі (через електронний кабінет).
Зарахування на навчання здійснюється на основі розгляду мотиваційних листів.
Детальну інформацію про роботу коледжу та умови вступу можна отримати на офіційному сайті kpkkim.km.ua або за телефоном приймальної комісії Голова комісії - т.в.о. директора коледжу Нижник Сергій Володимирович. тел. роб. (03849) 7-60-35. тел. моб, 067-3848250.
Відповідальний секретар комісії - Желіховська Марина Володимирівна. тел. моб, 097-8648082.
Поштова адреса: 32300 м. Кам’янець-Подільський вул. Зарванська, 3.
Електронна адреса: kpkkim@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь