У Макові запрацювала поліцейська станція

Дата: 29.09.2023 15:01

28 вересня 2023 року, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади», відбулося відкриття поліцейської станції в селі Маків - адміністративний центр Маківської територіальної громади.

Офіційне відкриття поліцейської станції відбулося за участі заступника начальника ГУ Національної поліції у Хмельницькій області Валентина Білянського, сільського голови Владислава Галачинського, працівників поліції та сільської ради.

Обов‘язки поліцейського офіцера громади виконуватиме капітан поліції Сергій Сергійчук, який пройшов відбір та спеціальне навчання.

Тепер дільничний офіцер поліції Сергій Сергійчук працюватиме в комфортній поліцейській станції, його забезпечено не тільки приміщенням, а й необхідною для роботи технікою.