Загинув за Україну: сьогодні попрощалися та провели в останню дорогу Володимира Гаєвського

Дата: 16.11.2023 15:34

5 листопада, під час виконання бойового завдання на Донеччині, зник безвісти житель с. Маків Гаєвський Володимир Володимирович, 03.02.1978 р.н.

Нажаль 11 листопада підтверджена загибель нашого захисника.

Висловлюємо щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу смерті нашого захисника.

Наш захисник показав нам приклад справжнього патріота, приклад хоробрості і відваги, він чесно і до кінця виконував свій обов’язок воїна і громадянина, віддавши своє безцінне життя за вільне майбутнє у Незалежній Україні.

Вічна пам’ять Герою.