ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД

Дата: 07.02.2024 16:29

Завідувач сектору організації ведення військового обліку та мобілізаційної роботи

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Знання законодавства та впевнене користування ПК та програмами Microsoft Office (Word, Excel та ін.)

Основні обов’язки: Організація, планування і проведення заходів з мобілізаційної роботи, ведення військового обліку  резервістів, призовників, військовозобов’язаних осіб.

Інспектор сектору організації ведення військового обліку та мобілізаційної роботи

Кваліфікаційні вимоги:

Наявність освітньої кваліфікації за початковим (коротким циклом) або першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (базової або неповної вище освіти у відповідності до раніше діючого законодавства про освіту).  Знання законодавства та користування ПК.

Основні обов’язки: Ведення військового обліку та оповіщення резервістів, призовників, військовозобов’язаних осіб.

За додатковою інформацією звертатися до Маківської сільської ради за телефоном +380671868078 або надсилати своє резюме на електронну адресу makivlg@gmail.com.