Проведення семінарів-нарад з медичними працівниками закладів освіти Маківської ТГ

Дата: 27.02.2024 14:38

На минулому тижні  спеціалісти Дунаєвецького підрозділу Кам’янець-Подільського районного управління продовжили роботу з медичними працівниками закладів освіти. Було проведено семінари-наради з працівниками 6 закладів освіти Маківської  ТГ на тему: «Дотримання вимог законодавства в навчальних закладах».

Змістовно обговорили виконання норм харчування та особливості організації харчування дітей в закладах освіти Маківської ТГ відповідно до Постанови КМУ №305 від 24.03.2021 «Про затвердження норм та порядку харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», звернули увагу на вимогах законодавства  до ведення документації та журналів обліку на харчоблоках.

Під час наради фахівці управління акцентували увагу медичних працівників на особливостях впровадження системи НАССР в навчальних закладах громади,  дотриманні гігієнічних вимог до виробництва та обігу харчових продуктів у закладах освіти.