Всесвітній день водних ресурсів

Дата: 21.03.2024 09:12

Фото без описуГенеральною Асамблеєю ООН 22 березня оголошено Всесвітнім днем водних ресурсів. Ключовою тематикою цьогорічного відзначення є «Вода для миру».

Метою проведення Дня водних ресурсів є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі та привернення уваги суспільства до проблем водних ресурсів та їх раціонального використання.

Вода - це цінний ресурс як для людини, так і для довкілля. На жаль, під час воєнних дій завдано шкоду всьому: життю і здоров’ю людей, довкіллю, зокрема і водним ресурсам. Останні події призвели до тяжких екологічних наслідків щодо водних ресурсів та управління ними, наявності та якості прісної води для цивільного населення. І тому в цих умовах потрібно діяти всім разом, змінивши спосіб використання та споживання води.

Саме тому воду слід використовувати як інструмент для миру. Вода має важливе значення для життя і її потрібно відповідально використовувати, щоб сприяти співпраці та гармонії в суспільстві.