Чергова подяка громаді від військових

Дата: 04.04.2024 10:22

До Маківської громади завітав представник 3-ї окремої штурмової бригади  зі словами вдячності мешканцям громади, депутатському корпусу, виконавчому комітету та працівникам апарату Маківської сільської ради за надану допомогу.

За  сприяння у підвищенні боєздатності 3-ї окремої штурмової бригади військовослужбовець від імені та з підписами бійців передав сільському голові прапор підрозділу.

В свою чергу ми щиро дякуємо бійцям за наш захист. Надалі Маківська громада буде робити все, щоб допомагати нашим воїнам наближати Перемогу!