За реагування прокуратури понад мільйон гривень буде повернуто до бюджету Кам’янець-Подільської міської громади

Дата: 12.04.2024 10:23

За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури до бюджету міської громади буде повернуто надмірно сплачені кошти за закупівлю електроенергії.

Встановлено, що між Управлінням освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та енергопостачальною компанією укладено договір про закупівлю електроенергії на 2021 рік для потреб навчальних закладів регіону.
В період виконання договору, шляхом підписання додаткових угод, електропостачальником було безпідставно збільшено ціну електричної енергії.
Таке збільшення вартості призвело до надмірної сплати з місцевого бюджету більше мільйона гривень.
Відтак, прокуратура звернулась до суду з позовом, який повністю задоволено – кошти підлягають поверненню до місцевого бюджету.

Інформує Кам’янець-Подільська окружна прокуратура