Соціальні питання

Інформація про соціальні послуги

У Маківській сільській раді створено відділ соціального захисту населення та захисту прав дітей, який забезпечує реалізацію на території громади державної політики у сфері соціального захисту населення, організації надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати, вирішує відповідно до законодавства питання щодо соціальної підтримки населення громади (прийому документів для призначення і виплати  соціальної допомоги, компенсацій, житлових субсидій, надання пільг, інших грошових соціальних виплат), реалізовує державну політику у сфері захисту прав дітей, вживає заходи щодо усунення дискримінації за ознакою статі відповідно до законодавства про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків та протидії домашнього насильства і насильства за ознакою статі, а також протидії торгівлі людьми.

12:22:42 16.03.2021