Інформаційна довідка про Маківську сільську територіальну громаду

Маківська сільська територіальна громада створена в жовтні 2015 року, в результаті об’єднання Маківської, Чечельницької та Михайлівської сільських рад.

До складу Маківської сільської територіальної громади входять такі населені пункти: с. Маків, с. Шатава, с. Слобідка-Рахнівська, с. Чечельник, с. Михайлівка, с. Блищанівка, с. Слобідка-Балинська та с. Слобідка-Залісецька.

Населення громади станом на 01.01.2022 року складає 6 619 осіб.

Територія громади – 103,64 км 2.

Мережу закладів освіти громади складає:

4 заклади загальної середньої освіти: Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум», Шатавський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум», Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів, Чечельницька ЗОШ І-ІІ ступенів, в яких навчається 630 учнів, 3 заклади дошкільної освіти Маківський ЗДО «Сонечко», Слобідкорахнівський ЗДО «Калинка»,  Чечельницький ЗДО "Дзвіночок" , в яких виховується 127 дітей. Духовний та фізичний розвиток, а також можливість для самореалізації наших дітей, надають заклади позашкільної освіти: Маківська дитячо-юнацька спортивна школа та Маківська музична школа. Для підвозу дітей, які проживають віддалено від закладів освіти, забезпечують підвіз  3 шкільні автобуси.

Для реалізації права громадян на первинну медичну допомогу в Маківській громаді функціонує: амбулаторія загальної практики сімейної медицини та чотири фельдшерсько-акушерських пункти.