РОБОЧА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИКОМ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ОРГАНУ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ

Дата: 16.03.2021 12:28

15 березня в Дунаєвецькій податковій інспекції відбулася зустріч за участю начальника Дунаєвецької ДПІ ГУ ДПС у ХФото без описумельницькій області Наталії Баранюк та представників Маківської сільської об’єднаної територіальної громади – начальника фінансового відділу Ольги Гав’юк та головного спеціаліста відділу Віти Шелест. В ході роботи були обговорені питання щодо необхідності здійснення спільних заходів задля недопущення випадків порушення податкового законодавства платниками податків на території громади та проведено консультації  з підготовки діяльності робочої групи з питань легалізації  виплати заробітної плати і зайнятості населення Маківської  сільської ради.