Верховна рада сьогодні під час проведення планового та двох позачергових засідань розглядає важливі законопроекти

Дата: 19.03.2021 11:51

Фото без описуСьогодні, 19 березня, у Верховній раді три засідання – одне планове і два позачергових. На першому позачерговому засіданні буде розглядатися законопроект №5247 про вакцину.

Також на ньому хочуть проголосувати за зміну графіка роботи парламенту через локдаун у Києві з 20 березня

На другому – про скасування переходу на «літній» час, реструктуризації валютних кредитів і антиколекторський закон.

сьогодні парламент продовжує розгляд законопроектів №2194 і №2195, пов'язаних із земельною реформою. На сьогодні нардепи не пройшли й половини правок.

Також сьогодні в Раді виступив глава МОЗ Максим Степанов і президент Литви Гітанас Науседа.

Більш детальну інформацію читайте за посиланнями