Всесвітній День Землі в Слобідкорахнівському ЗДО "Калинка"

Дата: 23.04.2021 10:12

В рамках акції 22 квітня -  цікава зустріч, гарна, корисна справа. До дитячого садочка завітав головний лісничий ДП Кам'янець-Подільського лісового господарства Шевчук Олександр Валерійович. І знову не з пустими руками.Спільно з вихованцями, вихователями ЗДО "Калинка" висадили ряд вічнозелених дерев - модрини європейської, псевдотсуги...  Висаджуючи дерева діти вчилися спілкуватися з природою, лагідно і доброзичливо ставитись до навколишнього світу, цінувати природні багатства.  А з часом, коли деревцята підростуть, у дітей з'явиться гордість про зроблену ними хорошу справу, а око оточуючих буде милувати природня краса. Адміністрація дошкільного закладу висловлює особисто головному лісничому ДП Кам'янець Подільського лісового господарства Шевчуку О.В. щиру ПОДЯКУ.