Міжнародний день захисту дітей у навчальних закладах Маківської ОТГ!

Дата: 01.06.2021 15:56

У такий прекрасний день у навчальних закладах Маківської ОТГ відбулось святкування Міжнародного дня захисту дітей. З нагоди свята педагоги організували безліч заходів, покликаних на розвиток та прояв творчої діяльності дітей. Зокрема тут відбулися майстер-класи, танцювальний флеш-моб, ігри, конкурси та змагання, створення тематичних малюнків, міні-тренінг «Діти мають право», загальношкільний пікнік, фото-челендж «Народжені в Незалежності», конкурс малюнків на асфальті та багато іншого.

Міжнародний день  захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях хочеться бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Наші діти – це найдорожче, що у нас є.

Усмішка дітей - це майбутнє, найкраще, що може радувати погляд. То нехай же сьогодні і щодень кожен намагається робити життя маленьких мешканців громади кращим і безпечнішим!