До відома операторів ринку!

Дата: 01.07.2021 15:37

Відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Дунаєвецького районного управління повідомляємо про необхідність проведення державної реєстрації потужностей з первинного виробництва відповідно до вимог Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі невиконання керівники (власники) можуть притягуватися до відповідальності за порушення законодавства «Про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів».

Державна реєстрація потужностей здійснюється здійснюється безоплатно за адресою Дунаєвецького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області: м. Дунаївці, вул. МТС, 27.