Увага! Конкурс для творчої учнівської молоді "За нашу свободу"

Дата: 09.09.2021 10:40

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1452 від 24.11.2020 року «Про затвердження Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти) з обов’язковим виконанням вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2»,    15 листопада 2021 року у місті Києві відбудеться фінальний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу». Умови проведення додаються.

До участі у конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) вищої освіти та інших навчальних закладів України віком від 7 до 18 років.

Для участі у фінальному етапі конкурсу необхідно до 31 жовтня 2021 року надіслати виконані роботи за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 8,                       каб. 304, Український державний центр позашкільної освіти,  з поміткою «На конкурс «За нашу свободу».

Додаткова інформація за телефоном у місті Києві (044) 253 - 01 - 05 (контактна особа - Кононенко Ірина Володимирівна).

до листа УДЦПО

від 07.09.21р.№ 09-06

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді

«За нашу свободу»

1. Загальні положення

1.1. Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» (далі – Конкурс) проводиться з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави.

1.2. Завдання Конкурсу:

надання моральної підтримки воїнам ООС;

розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави;

виховання любові до рідного краю;

виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей;

патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва.

1.3. Загальне керівництво підготовкою та проведенням Конкурсу здійснює Український державний центр позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України та Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

1.4. Подані на Конкурс малюнки та вірші після підведення підсумків передаються військовим ООС, військову частину, шпиталь інше.

2. Організатори

2.1. Організаторами Конкурсу є Міністерство освіти і науки України, Український державний центр позашкільної освіти, Командування Сухопутних військ Збройних Сил України, Громадська спілка «Вища координаційна рада з питань ветеранів та учасників АТО».

3. Учасники Конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються вихованці (учні) закладів позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) вищої освіти та інших навчальних закладів України.

3.2. Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

7-10 років (молодша вікова категорія);

1. років (середня вікова категорія);

15-18 років (старша вікова категорія).

4. Порядок проведення Конкурсу

4.1. Конкурс проводиться поетапно:

І етап – районний, міський;

ІІ етап – обласний;

ІІІ етап – Всеукраїнський, фінальний – підведення підсумків у місті Києві             15 листопада 2021 року.

5. Умови проведення Конкурсу

5.1. Конкурс проводиться за розділами:

- образотворче мистецтво;

- поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України.

5.2. Максимальний розмір малюнка не повинен перевищувати формату А3 (420 мм х 297 мм). Техніка виконання довільна.

5.3. Вірші повинні бути представлені у друкованому вигляді на аркушах білого паперу формату А-4, шрифт Times New Roman.

5.4. Роботи на ІІІ-й етап подаються до 31 жовтня 2021 року за адресою: 01021, м. Київ, Кловський узвіз, 8, каб. 304, Український державний центр позашкільної освіти,  з поміткою «На конкурс «За нашу свободу».

5.5. На звороті малюнка та друкованого вірша в правому нижньому куту зазначається українською мовою інформація:  назва малюнка; прізвище, ім’я, вік виконавця; назва гуртка і навчального закладу та контактний номер телефону.

5.6. До кожної роботи подається заявка за формою Додаток № 1.

5.7. На ІІІ фінальний етап надсилаються роботи переможців ІІ етапу Конкурсу.

5.8. Роботи, що не відповідають тематиці та вимогам Конкурсу не розглядаються.

5.9. Організатори мають право використовувати надіслані на Конкурс малюнки та вірші для розміщення на своїх сайтах, бордах у ЗМІ та інше.

6. Визначення та нагородження переможців

6.1. Оцінювання малюнків здійснюється за наступними критеріями:

відповідність обраній темі;

оригінальність;

техніка виконання;

композиційна досконалість.

6.2. Оцінювання поезії (віршів) здійснюється за наступними критеріями:

відповідність обраній темі;

змістовність;

грамотність;

художній рівень.

6.3. Переможці визначаються у кожній віковій категорії окремо.

6.4. Роботи оцінюються за 10-бальною шкалою.

6.3. Журі Конкурсу фінального етапу формується Українським державним центром позашкільної освіти до складу якого включені представники організаторів, а також провідні фахівці у відповідному виді мистецтва.

6.4. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами Українського державного центру позашкільної освіти відповідних ступенів.

Додаток № 1

на участь у Всеукраїнському конкурсі творчості дітей та учнівської молоді

«За нашу свободу»

Назва роботи___________________________________________________________