Розробка Плану соціально-економічного розвитку Маківської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки

Дата: 04.11.2021 16:23

Відповідно до розпорядження голови Маківської сільської ради від 02.11.2021 року №150- р утворено робочу групу по розробці  Плану  соціально-економічного розвитку Маківської сільської територіальної громади на 2022 – 2024 роки, основними завданнями якої визначено:

• визначення проблеми та можливості соціального розвитку Маківської сільської територіальної громади; визначення пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку громади; проведення опитування в громадах, які ввійшли до складу Маківської сільської територіальної громади, з метою накопичення пропозицій щодо включення в План.

План соціально-економічного розвитку територіальної громади — документ, що визначає стратегічні цілі та пріоритети розвитку громади на відповідний період, конкретизує завдання та заходи у рамках таких цілей та пріоритетів, відповідальних виконавців та строки виконання заходів, обсяги фінансування, джерела фінансування та індикатори (показники) оцінки результативності виконання заходів Плану.

План буде розроблятися орієнтовно по наступних напрямках та сферах діяльності:

1. Земельні питання
  2. Будівництво та благоустрій
  3. Вуличні водопровідні мережі
  4. Освіта
  5. Культура
  6. Бібліотеки
  7. Дитяча школа мистецтв, спорт
  8. Соціальний захист
  9. Підвищення рівня безпеки життя громадян. Цивільний захист та техногенна безпека
  10. Екологія
  11. Правопорядок

Запрошуємо мешканців громади взяти участь у розробці Плану соціально-економічного розвитку та, за наявності пропозицій, повідомити робочу групу. Пропозиції приймаються в письмовому вигляді до 30.11.2021 року за адресою: с.Маків, вул..Воздвиженська, 22 (приміщення сільської ради) або за електронною адресою: finvidmakiv@ukr.net з поміткою «Пропозиції до плану розвитку».