Нарада-брифінг щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей

Дата: 10.12.2021 12:50

10 грудня 2021 року, відбулась нарада-брифінг по запобіганню виникнення пожеж та загибелі людей на них у Кам’янець-Подільському районному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Головував на нараді-брифінгу начальник Кам’янець-Подільського районного управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області Мельник Віталій Васильович. На нараду були запрошені начальники та керівники відділів соціального захисту населення та соціальних установ, працівники поліції, від Маківської громади участь взяла начальник відділу соціального захисту населення та захисту прав дітей Маківської сільської ради Іщенко Катерина Юріївна. Мельник В.В. акцентував увагу на покращенні співпраці із громадами, а також спільними зусиллями запобігти виникненню пожеж серед соціально незахищених верств населення громади.