Робоча зустріч щодо належного забезпечення керівниками закладів освіти пожежної та техногенної безпеки

Дата: 16.12.2021 09:54

14 грудня 2021 року у приміщенні актової зали 2 державного пожежно-рятувального загону пройшла зустріч фахівців Кам'янець-Подільського районного управління та керівників освіти щодо належного забезпечення керівниками закладів освіти пожежної та техногенної безпеки.

Як зауважив начальник Кам'янець-Подільського РУ ГУ ДСНС України з надзвичайних ситуацій, підполковник служби цивільного захисту Віталій МЕЛЬНИК: «Основною задачею, яка покладається на службу ДСНС України – є захист життя та здоров’я населення. Метою наради є навчання працівників управління освіти діям у разі надзвичайної ситуації. В свою чергу керівники шкіл та дитячих садків мають провести такі ж семінари з вчителями та вихователями, які в свою чергу ознайомлять з правилами поведінки та захисту дітей та їхніх батьків». Представником від Маківської громади на даній зустрічі був Ціхоцький Едуард Миколайович - заступник сільського голови з питань освіти, культури, молоді та спорту.