Привітання з Новим 2022 роком!

Дата: 31.12.2021 13:01

Шановні жителі громади!

Щиро вітаємо вас з прийдешнім Новим 2022 роком! Нехай всі негаразди, хвороби залишаються у 2021 році. Перед нами незабаром відкриється нова книга – початок 2022 року, тож нехай кожен із нас розпочне писати цю книгу з позитивних емоцій, хороших новин, нових досягнень. Бажаємо вам, щоб майбутній рік приніс стільки радощів, скільки днів у році, і щоб кожен день дарував нам посмішку і частинку добра. Нехай наступного року ми всі станемо щасливішими, добрішими і уважнішими до оточуючих нас людей, а світ відкриє нам нові двері! Бажаємо здоров'я, миру та  благополуччя у ваших сім’ях! З Новим роком!

З повагою сільський голова, виконавчий апарат та депутатський корпус Маківської сільської ради!