До уваги підприємців громади!

Дата: 04.01.2022 10:58

Відповідно до рішення одинадцятої (позачергової) сесії VIII скликання Маківської сільської ради 15 липня 2021 року «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Маківської сільської ради з 01.01.2022 року» в новому фінансовому році діятимуть нові ставки єдиного податку.

Зокрема, підприємці-спрощенці І групи сплачуватимуть єдиний податок в розмірі 10 відсотків (248,1 грн. в місяць) від розміру затвердженого прожиткового мінімуму для працездатних осіб, який з 01.01.2022 року становить 2481,0 грн.

Для ІІ групи платників податку встановлені ставки 10,16,20% мінімальної заробітної плати встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року  ( у 2022 році вона становить 6500,0 грн) в залежності від виду економічної діяльності.

З новими ставками податку можна ознайомитися на офіційному сайті Маківської сільської ради в розділі «Регуляторна політика», або за посиланням https://makivska-gromada.gov.ua/news/1627275919