Робоча зустріч з представниками Державного підприємства "Кам'янець-Подільське лісове господарство"

Дата: 23.02.2022 10:55

Сьогодні, 23 лютого 2022 року, відбулась робоча зустріч сільського голови Владислава Галачинського із директором Державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство» Валерієм  Пустильним та лісничим Маківського лісництва Василем Гаджуком. Під час зустрічі обговорили питання налагодження співпраці, а також виділення Маківською сільською радою земельних ділянок для заліснення відповідно до Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів». Питання виділення земельних ділянок виносилось на вісімнадцяту (позачергову) сесію сільської ради VIII скликання, відповідно прийнято рішення про розподіл земельних ділянок у с. Чечельник та с. Шатава із подальшою передачею для ведення лісового господарства і пов’язаних з ним послуг в загальному розмірі 18,8 га.

Важливим питанням для обговорення стало  звернення громадян с. Слобідка-Залісецька щодо організації вивозу деревини з лісових господарств, яке призводить до погіршення стану дорожнього покриття у с. Слобідка-Залісецька. Представники Державного підприємства «Кам’янець-Подільське лісове господарство» запевнили, що візьмуть це питання під контроль, щоб не допускати подальшого пошкодження дорожнього покриття.