Підсумки другого пленарного засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання

Дата: 23.02.2022 15:50

16 лютого 2022 року відбулось друге пленарне засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VIII скликання, на порядок денний виносились такі питання:

1.Про затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу Маківської сільської  ради  «Маківська музична школа» .

2.Про затвердження в новій редакції Статуту комунального закладу Маківської сільської  ради  «Маківська дитячо-юнацька спортивна школа».

3. Розгляд звернень (земельні питання).

4. Розгляд звернень (надання матеріальної допомоги).

За результатами роботи:

• затверджено в новій редакції Статут комунального закладу Маківської сільської  ради  «Маківська музична школа», а саме, змінено назву юридичної адреси.
  • затверджено в новій редакції Статут комунального закладу Маківської сільської  ради  «Маківська дитячо-юнацька спортивна школа», а саме, змінено назву юридичної адреси.
  • розглянуто 133 звернень громадян, з них: затверджено проект землеустрою та технічної документації – 96, надано дозвіл на виготовлення проекту землеустрою та технічної документації – 39, вилучено земельних ділянок – 3.
  • розглянуто 2 звернення щодо надання матеріальної допомоги на суму 4 000 грн.

Детальніше з матеріалами сесії можна ознайомитися за посиланням: