Термінове звернення голови Маківської сільської територіальної громади!

Дата: 24.02.2022 18:34

Шановні жителі Маківської сільської територіальної громади!

У зв’язку із подіями, які стались вранці 24.02.2022 року в нашій державі, введено воєнний стан.

Сьогодні було екстрено скликано 19 (позачергову) сесію сільської ради, на якій вирішувались питання подальших дій в умовах воєнного стану.

На сесії були присутні депутати, керівники виконавчого апарату сільської ради, члени виконавчого комітету ради, старости старостинських округів, директори усіх закладів освіти.

На засіданні було вирішено низку питань зокрема:

1. Недопущення серед населення громади паніки.
  2. Створено Раду оборони Маківської сільської територіальної громади.
  3. Усі заклади освіти громади переведено на дистанційний режим роботи з 24.02.2022 року.
  4. Введено комендантську годину з 22:00 по 06:00.
  5. Заборонено продаж алкогольний напоїв.
  6. Внесено зміни до сільського бюджету задля виділення коштів на потреби громади у воєнний час.

Звертаюсь до Вас з проханням,насамперед, зберігайте спокій. По мірі можливості залишайтесь у своїх домівках. Прохання мати напоготові «тривожні валізи». Підготувати в своїх господарствах підвальні приміщення, в яких запастись теплим одягом, необхідними продуктами харчування, медикаментами. Також, будьте пильними та уважними в своїх населених пунктах щодо появи незнайомих та підозрілих осіб (можливо зодягнених у військову форму та з наявністю червоної стрічки на будь-якій частині тіла) у разі виявлення, яких терміново повідомляйте правоохоронні органи, депутатів громади, старостів старостинських округів, працівників виконавчого апарату сільської ради.

Разом з тим, закликаю Вас вірити у силу та міць наших Збройних Сил України та незалежність нашої держави!