Робоча зустріч із директором Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяною Власюк.

Дата: 27.07.2022 13:08

26 липня 2022 року Маківську територіальну  громаду  з робочою  поїздкою відвідала директор Хмельницького обласного центру соціальних служб Тетяна Власюк. На даній зустрічі були присутні сільський голова Владислав Галачинський, головний спеціаліст з юридичних питань Ольга Чорноморець, начальник служби у справах дітей Олена Борщун , в.о.директора  КП «МЕТА» Іван Муляр, завідувач відділення надання  соціальних послуг  КП «Мета» Оксана Галачинська.

В ході зустрічі було детально обговорено низку питань соціального захисту населення нашої громади. Особливу увагу звернули  на забезпечення надання соціальних послуг ВПО, особам з числа вразливих груп населення та особам, які потрапили в складні життєві обставини. Присутні заслухали рекомендації  і поради щодо покращення ефективності роботи в наданні соціальних послуг, а також  служби у справах дітей в цілому. Було зауважено про необхідність створення на території Маківської громади мобільної виїзної бригади з екстрено-кризового реагування, що є актуальним на сьогоднішній час.