Не паліть листя та сміття – це шкодить людині та довкіллю!

Дата: 08.09.2022 13:43

Фото без описуЩороку на початку осені жителі нашої громади зібравши городину починають прибирати сміття, опале листя і суху траву з присадибних і дворових територій, городів і парків та спалювати все це у вогнищах.
На присадибних ділянках рослини нерідко окропляють пестицидами, які також вивільняються у повітря при згорянні листя чи трави. Найбільше пестицидів містить бадилля картоплі, яке ми рясно окропляємо від колорадського жука.
У вогнищах також горять побутові відходи, полімерні матеріали, які є найсильнішими алергенами. Вдихання чадного газу може призвести до головного болю, втрати свідомості, загострення респіраторних захворювань. Найбільш вразливими до дії диму є діти, люди похилого віку і ті, хто страждає захворюваннями серця або легенів.
Ще раз закликаємо мешканців та керівників підприємств, установ, організацій Маківської громади не палити листя, гілля, сміття, не робити шкоди своєму здоров’ю та навколишньому природному середовищу.