ШАНОВНІ БАТЬКИ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ МАКІВСЬКОЇ ТГ

Дата: 09.09.2022 14:21

Враховуючи особливості організації нового 2022-2023 навчального року в умовах воєнного стану та висновків актів обстежень об’єктів (будівлі, споруди, приміщення) щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття від 29.08.2022 року та за рішенням виконавчого комітету від 31.08.2022 року №73 було введено по закладах загальної середньої освіти змішану форму навчання (очну та дистанційну). В актах обстежень об’єктів (будівлі, споруди, приміщення) також враховано місткість осіб в укриттях, що в свою чергу вплинуло на введення навчань по змінах, а саме:
Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» (місткість укриття 60 + 80 осіб) – навчання в дві зміни;
Шатавський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум» (місткість укриття 541 осіб) – навчання в одну зміну;
Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів (місткість укриття 60 осіб) – навчання в дві зміни;
Чечельницька ЗОШ І-ІІ ступенів (місткість укриття 100 осіб) – навчання в одну зміну.
Тому, враховуючи зазначене, організацію харчування по закладах загальної середньої освіти створено наступним чином:
Маківський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» - навчання в дві зміни:
І зміна навчання - одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету;
ІІ зміна навчання (одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету).
Шатавський НВК «ЗОШ І-ІІ ст., колегіум» - навчання в одну зміну - одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету, для учнів групи продовженого дня (1- 4 кл.), за побажаннями батьків та підтримки адміністрації школи організовано обід за кошти батьків.
Слобідкорахнівська ЗОШ І-ІІ ступенів - навчання в дві зміни:
І зміна навчання - одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету); ІІ зміна навчання - одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету.
Чечельницька ЗОШ І-ІІ ступенів - навчання в одну зміну - одноразове гаряче харчування, в т.ч. пільгових категорій за кошти місцевого бюджету.
До пільгових категорій відносяться:
- Учні 1-4 класів, згідно п.3 ст.56 Закону України «Про освіту», п.3 ст.32 Закону України «Про загальну середню освіту», ст.5 Закону України «Про охорону дитинства»;
- Діти-чорнобильці, згідно Закону України «Про правовий режим  території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
-  Діти з числа внутрішньо переміщених осіб, згідно Закону України «Про внесення змін до деяких Законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення безкоштовним харчуванням дітей внутрішньо переміщених осіб»;
-  Діти-сироти;
-  Діти, позбавлені батьківського піклування;
-  Діти із малозабечених сімей;
-  Діти з багатодітних сімей;
-  Діти учасників антитерористичної операції та військовослужбовців;
-  Діти мобілізованих до лав ЗСУ;
-  Діти, загиблих під час проведення антитерористичної операції та бойових дій.

Адміністрації закладів загальної середньої освіти підготовлюють списки пільгових категорій з довідками-підтвердженнями для затвердження на виконавчому комітеті.