ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.09.2022 10:50

14 вересня відбулось засідання виконавчого комітету сільської ради, під час якого були розглянуті наступні питання:
1.Про затвердження висновку про перевиконання доходної частини загального фонду бюджету Маківської сільської ради станом на 01.09.2022 року.
2.Про внесення змін до Програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2022 рік.
3.Про внесення змін до Програми забезпечення перебування внутрішньо перемішених осіб на території Маківської сільської ради на 2022 рік.
4.Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.
5.Про створення на кладовищі с.Маків Алеї Слави для почесних поховань, поховань загиблих (померлих) військовослужбовців.
6.Про підготовку житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2022-2023 року.
7.Про проведення заходів Всесвітнього дня прибирання на території Маківської територіальної громади.
8.Про створення комісії з питань захисту прав дитини.
9.Про погодження місць встановлення автозупинок маршрутного автобуса Кам'янець-Подільський-Шатава-Маків.
10.Про затвердження списків дітей на пільгове харчування з 02.09.2022 року.
11.Розгляд звернень.