Обережно, коронавірус!

Дата: 05.10.2022 10:50

Дунаєвецьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій  області повідомляє, що згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236» від 19 серпня 2022 р. № 928 на території України продовжено режим надзвичайної ситуації та карантин через COVID-19 до 31 грудня 2022р.
За інформацією Хмельницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, з 26 вересня по 2 жовтня на території Хмельницької області зареєстровано 2618 випадків COVID-19. Госпіталізовано 249 осіб, одужали 2755 осіб, померли 19 осіб.
Звертаємо Вашу увагу, що зростає кількість хворих на COVID-19 і в нашій громаді.
Пам’ятайте, будь - яке захворювання завжди легше попередити, ніж лікувати.
Тож нагадуємо основні заходи профілактики коронавірусної хвороби:
1. Уникайте великих скупчень людей, не забувайте про безпечну дистанцію (не менше 1,5 м) та засоби індивідуального захисту (маски, респіратори).
2. Зверніть увагу на гігієну рук - часто мийте руки з милом або обробляйте спиртовмісними та іншими антисептиками, дозволеними МОЗ України, особливо після кожного контакту із предметами в громадському транспорті, інших місцях перебування людей, відвідування громадських місць, користування туалетом, прибирання, перед приготуванням їжі, тощо.
3. Прикривайте  рот та ніс при кашлі та чханні зігнутою в лікті рукою або одноразовою серветкою.
4. Утримуйтеся від контактів з особами, що мають симптоми респіраторних захворювань – кашель, лихоманка, ломота в тілі.
5. Не торкайтеся немитими руками обличчя, носа, очей .
6. У разі виникнення симптомів захворювання, таких як кашель, лихоманка, ломота в тілі тощо повідомте свого сімейного лікаря. Не нехтуйте призначеним  лікуванням.
7. Не забувайте про вакцинацію, адже це єдиний ефективний спосіб зменшити ризики госпіталізації та смерті внаслідок коронавірусної хвороби.

Бажаємо здоров’я Вам та Вашим рідним!
Дунаєвецьке управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області