Співпраця з благодійними та громадськими організаціями Михайлівського старостату

Дата: 22.10.2022 10:52

Фото без описуЗавдяки активній та кропіткій праці старости Михайлівського старостату Лариси Керничної з громадськими та благодійними організаціями у селі Михайлівка Маківської ТГ благодійник, який побажав залишитися невідомим, надав благодійну та гуманітарну допомогу вимушеним переселенцям, малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, сім’ям наших захисників та сім’ям, чиї діти проходять службу в ЗСУ .
Також, за кошти ГО "Асоціація інноваційної та цифрової освіти" було придбано 2 електроплити, 8 металопластикових вікон, 2 бойлери, 1 душова кабіна, 2 унітази, 2 умивальники та будівельні матеріали для ремонту  в комунальному закладі, де постійно проживають вимушено переселені особи.