На Дунаєвеччині зростає кількість нових хворих на COVID-19!

Дата: 02.11.2022 14:03

На Хмельниччині за попередній тиждень з 24.10 по 30.10 2022р кількість нових хворих на COVID-19 зросла на 4%, захворювання підтвердили у 864 осіб ( на 34 випадки більше, ніж попереднього тижня). Серед захворілих 110 дітей віком до 18 років. До закладів охорони здоров′я області госпіталізували 167 громадян (на 40 менше), від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 5 людей (вдвічі менше, ніж тижнем раніше). Одужали 1084 громадянина.

За даними Дунаєвецького відділення Кам’янець-Подільського районного відділу ДУ «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за 43 тиж. 2022р. на підпорядкованій території зареєстровано 64 особи з підтвердженим діагнозом на COVID-19.

У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зросла у 1,6 рази.

Відсоток занедужавших дітей складає – 18,7%. Минулого тижня до КНП «Дунаєвецька багатопрофільна лікарня» ДМР довелося госпіталізувати 36 громадян. На жаль, через ускладнення, спричинені COVID-19, минулого тижня померла 1 людина.

Що ж до ситуації у громадах:

- Дунаєвецька ОТГ – захворіло 47 осіб з них 25,5 % діти

- Новодунаєвецька ОТГ – захворів 1 дорослий

- Маківська ОТГ – захворіло 9 дорослих

- Смотрицька ОТГ – захворіло 7 дорослих

Завдяки відносно теплій погоді та свідомому підходу наших співгромадян рівень захворюваності на корона вірусну хворобу не є критичним. Однак, це не знімає відповідальності з кожного з нас. Ми й далі маємо дотримуватись протиепідемічних заходів та вакцинуватися проти COVID-19. Це допоможе уникнути важкого перебігу хвороби та госпіталізації.

Будьте здорові та не хворійте!