Свідок: Боремося словом! Твій особистий внесок у Перемогу

Дата: 14.11.2022 09:55

Фото без описуВ Україні запустили онлайн-платформу (http://svidok.org), де кожен українець може поділитись своїм воєнним досвідом. Думки, світлини з рідних міст та спогади.

Свідок — це платформа, на якій українці можуть безпечно зберігати свої переживання, роздуми, спогади, спостереження та увесь досвід щодо життя протягом агресивного російського воєнного вторгнення в Україну. Цей ресурс покликаний ДОКУМЕНТУВАТИ докази свавілля та злочинів, вчинених російською владою та військовими, у текстовому вигляді, ілюструючи, за можливістю, фото та відео.

Головна мета платформи “Свідок” — правдива фіксація різноманітних подій війни Росії проти України.

Свідок створили українці за підтримки між народної спільноти волонтерів, у партнерстві з американською благодійною фундацією “Al for Good” (“Штучний інтелект на варті Добра”).
Також платформа “Свідок” є партнером всеукраїнського цифрового батальйону DATTALION і Міжнародного кримінального суду.