Пункти незламності та об'єкти з генераторами

Дата: 24.11.2022 09:32

Фото без описуПо всій країні розгорнуто Пункти Незламності (ПН) – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.
В таких Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей.
Вже зараз підготовлено понад 4 000 Пунктів Незламності і їх ставатиме все більше.
Також готовий сайт із наявними ПН, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити: https://nezlamnist.gov.ua
А бізнес, за цим же посиланням, зможе подати заявку для облаштування свого ПН.
Також на інтерактивній мапі, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах.
На сайті знайдете відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ПН.