Дата: 28.03.2023 21:26

В рамках співпраці ХОІППО та структурних підрозділів з питань освіти Маківської сільської ради (начальник відділу з гуманітарних питань Срібляк Л.О., спеціаліст Оля Копичинська ) і Смотрицької селищної ради (начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури, молоді та спорту Білоус Т.В.) 28 березня завідувачкою НМЦ професійного розвитку керівних та педагогічних працівників установ і закладів дошкільної та загальної середньої освіти Хмельницького ОІППО Кошкою О.А. проведено семінар для директорів та заступників закладів загальної середньої освіти двох громад з проблеми «Педагогічна діяльність педпрацівників закладу загальної середньої освіти в умовах компетентнісної освіти».

Учасники заходу розмірковували над особливостями компетентнісної освіти, структурою педагогічної діяльності, аспектам, яким варто приділяти увагу під час самооцінювання; наголосили на важливості мотивації персоналу, організації корпоративного навчання та створенні сприятливих умов для самоменеджменту педпрацівника, опануванні компетентностями, необхідними для ефективної діяльності в сучасних умовах; культивуванні цінності свободи в освіті. Розглянуто алгоритм побудови «моделі змін».