До уваги споживачів централізованого водопостачання

Дата: 06.06.2023 16:24

Фото без описуШановні споживачі!

Щорічно з червня місяця різко зростає споживання води для поливу присадибних ділянок. У зв’язку із зниженням рівня води у свердловинах та її  нераціональним використанням споживачами, призводить до зниження тиску або відсутності води у водомережах,  тому, просимо вас економно використовувати воду, а саме: не поливати городи та сади, не наповнювати басейни. Майте повагу до своїх сусідів та односельчан! Віднесіться до даного питання відповідально та з розумінням! У разі нехтування застереженням та погіршенням ситуації із водовикористанням,  Маківська сільська рада буде розглядати питання щодо обмеження подачі води населенню для попередження аварійних відключень.