Компенсація з бюджету для суб´єктів господарювання АПК

Дата: 14.07.2023 10:10

Фото без описуДо уваги особистих селянських господарств, які утримують 3 і більше корів та сільськогосподарських товаровиробників, які мають в обробітку до 50 га землі!
Ви можете скористатись коштами обласного бюджету на часткове відшкодування понесених витрат, відповідно до обласної Програми розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області на 2023-2027 роки.
Більш детально з Програмою та з переліком документів, визначених Порядком використанням коштів, можна ознайомитись за посиланням: https://apr.adm-km.gov.ua/.../files/Scan_20230712_110956.pdf
Документи приймаються до 13 грудня 2023 року за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, каб. 314.
Тел. для довідок: (0382)-79-49-00.