Запрошення на онлайн-захід

Дата: 31.07.2023 15:34

Запрошуємо 3 серпня о 10:00 взяти участь в онлайн-зустрічі з експерткою зі стратегічного фандрейзингу Світланою Олєйніковою та навчитися успішно залучати гранти на проєкти.

Під час події учасники зможуть дізнатися, як залучити гранти. А також:

• вивчити основні принципи та критерії, за якими грантові організації  відбирають проєкти для фінансування;

• розібратися з різними видами грантів та вимогами до заявок;

• ознайомитися з основними компонентами, які мають бути в програмній заявці;

• дізнатися про можливості партнерства та співфінансування проєктів для збільшення шансів на отримання гранту.

Спікери також поділяться успішними кейсами залучення грантових коштів та проведуть Q&A-сесію з глядачами.

Взяти участь в онлайн-події можуть мешканці громади, активісти, представники профільних громадських організацій.

Реєстрація на подію відкрита до 2 серпня включно за посиланням: https://forms.gle/DzWe5d3Yraj21yBz6.

Після реєстрації ви отримаєте лист-запрошення з подробицями події та посиланням на Zoom.

Захід проходить у межах програми «Громада 4.0», яка реалізується міжнародною організацією «SocialBoost» за підтримки Міністерства цифрової трансформації України та Програми «U-LEAD з Європою».