Відкриття меморіальної дошки загиблим героям!

Дата: 23.08.2023 15:35

Сьогодні, 23 серпня, у с. Блищанівка Маківської ТГ відбулося відкриття меморіальної дошки на честь загиблих військовослужбовців Майданюка Василя Яковича та Михайлова Валерія Васильовича, які віддали своє життя в боротьбі за свободу України від російського агресора.

На урочистості прийшли родини загиблих військовослужбовців, їхні друзі й побратими, представники влади та жителі громади.
Відтепер увіковічені імена наших місцевих військовослужбовців, які віддали своє життя заради майбутнього України, заради кожного з нас.
Сьогодні ми завдячуємо кожним новим днем нашим Захисникам і Захисницям. Ще ніколи український народ так не залежав від наших хоробрих військовослужбовців, які з перших днів війни проти росії залишили рідні домівки та близьких людей, показуючи всьому світові любов до Батьківщини.
Вічна пам’ять Воїнам! Слава Україні! Слава українським Захисникам!