Переваги отримання фінансово - кредитної підтримки через РФПП

Дата: 20.09.2023 09:41

Фото без описуЗ метою реалізації державної політики підтримки підприємницької ініціативи, створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій в області реалізуються заходи програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2021 - 2023 роки (далі - Програма).

У рамках Програми суб’єктам господарювання надається фінансово-кредитна підтримка за рахунок коштів обласного бюджету для реалізації інвестиційних проектів у пріоритетних напрямках діяльності.
Фінансування інвестиційних проектів здійснюється через Регіональний фонд підтримки підприємництва по Хмельницькій області (далі - РФПП) відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету, що виділяються на надання фінансово-кредитної підтримки суб'єктам підприємництва (далі - Порядок), затвердженого рішенням сесії обласної ради від 22.12.2017 № 30-17/2017.
Зокрема, з 01 січня 2018 року по 01 червня 2023 року укладено 29 договорів з суб’єктами підприємницької діяльності про надання фінансово-кредитної підтримки на загальну суму 14,1 млн гривень.
Переваги отримання фінансово - кредитної підтримки через РФПП:

• пільгова відсоткова ставка 10% річних;
  • можливість відстрочки сплати тіла кредиту до 6 місяців;
  • надання інформаційно-консультаційних послуг з юридичних, фінансових та економічних питань;
  • комплексний супровід бізнес-проєктів.

Додаткову інформацію можна отримати у Регіональному фонді підтримки підприємництва по Хмельницькій області: адреса: м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87, офіс 401, (email: khmrfpp_ua@ukr.net); телефон: (0382) 79-57-81, 067-916-34-43, 096-172-73-86.