Державний Хмельницькгаз переконливо просить споживачів розрахуватися за розподіл (доставку) газу

Дата: 28.09.2023 13:47

Напередодні одного з найскладніших опалювальних періодів 2023-24 рр. борг споживачів  складає 53 млн.грн.!

Прохання розрахуватися за послуги та ліквідувати існуючу заборгованість.

Вчасні розрахунки за доставку (розподіл)  газу –  це енергетична безпека держави, області та кожної родини. Водночас, можливість газівникам підготувати газові мережі до навантаження в опалювальний період та оперативно реагувати на непередбачувані виклики воєнного стану.

АТ Хмельницькгаз, який з 15 серпня під державним управлінням у складі Групи Нафтогаз, звертається до споживачів з проханням терміново розрахуватися за отримані послуги з доставки блакитного палива та дякує усім сумлінним клієнтам.

Як зручно сплатити?

• система інтернет-платежів Portmone.com
  • сервіс онлайн-платежів iPay.ua
  • за допомогою Інтернет-послуг "Ощад 24", "ПриватБанк" (оплата з карти будь-якого банку), Монобанк та інші платіжні системи

Або оплатіть:

• у будь-якому відділенні "Укрпошти"
  • через відділення будь-якого банку
  • через термінали самообслуговування

При оплаті доставки газу вказуйте номер особового рахунку АТ «Хмельницькгаз», який складається з 10 цифр та починається на 1400 XXXXXX.

Звертаємо увагу, що наразі діють попередні реквізити для оплати за послуги розподілу газу для споживачів АТ «Хмельницькгаз». У разі зміни банківських реквізитів клієнтів буде повідомлено на офіційних ресурсах газорозподільної компанії та платіжках.

Оплата кожного рахунку - важлива та є вагомим внеском у підтримку енергетики і сталого проходження опалювального періоду.

Щира вдячність споживачам за розуміння і вчасні розрахунки.

Сплатіть вчасно, зробіть свій внесок у Перемогу! Дякуємо