За психологічне насильство стосовно колишньої дружини – 200 годин громадських робіт

Дата: 28.09.2023 14:30

Фото без описуЗа публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 54-річного жителя одного із сіл Чемеровецької територіальної громади у вчиненні домашнього насильства (ст. 126-1 КК України).

Встановлено факти систематичного вчинення обвинуваченим психологічного насильства стосовно своєї колишньої дружини, що проявилось в образах нецензурними словами, які принижують честь і гідність особи, приниженні, залякуванні, погрозах фізичною розправою тощо.
Протиправні дії обвинуваченого по відношенню до потерпілої спричинили  їй психологічні страждання, емоційно-негативні переживання, погіршення її психічного здоров’я та були психотравмувальними для неї.
Вироком Чемеровецького районного суду винному призначено покарання у виді 200 годин громадських робіт.
Вирок суду набрав законної сили.