Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено виконання рішення суду

Дата: 28.09.2023 16:27

Фото без описуНа виконання рішення Новоушицького районного суду, яким задоволено позовну заяву керівника Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, конфісковано та передано у державну власність 6 земельних ділянки загальною площею 4,6854 га, які належали громадянину рф.

Ці земельні ділянки набуті іноземцем в порядку спадкування.
Відповідно до закону землі сільськогосподарського призначення, прийняті у спадщину іноземцями, а також особами без громадянства, протягом року підлягають відчуженню. У разі невиконання цієї вимоги така ділянка підлягає конфіскації за рішенням суду.
Земля є основним національним багатством, що знаходиться під особливою охороною держави, тому робота на цьому напрямку триває.