ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ ТА ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ!

Дата: 02.10.2023 16:48

1 жовтня Маківська громада зі всіма українцями відзначила День Захисників та Захисниць України. Рівно о 9 годині ранку усі українці схилили голови у загальнонаціональній хвилині мовчання, аби вшанувати пам’ять тих, хто поклав своє життя за рідну державу.

Також в День Захисників та Захисниць України в с.Слобідка-Рахнівська Маківської громади відбулося відкриття меморіальних дошок жителям села Слобідка-Рахнівська, які загинули на війні захищаючи територіальну цілісність і незалежність рідної землі: Вінницькому Павелу, Зюбрицькому Ігорю та Костюку Олексію.

Багато слів хороших та сумних  було сказано під час години пам’яті.

Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Слава Україні!

Героям слава!